Platnosť certifikátu EN 12642 XL

 

  • Autorizované predĺženie platnosti certifikátu
  • Kontrola v našom servisnom stredisku
  • Výhodná cena balíka spolu so servisnou prehliadkou

HOCHSTAFFL prostredníctvom svojho servisného pracoviska poskytuje autorizovanú kontrolu a predĺženie platnosti „XL certifikácie“ nadstavbovej časti návesov značky KÖGEL.

V zmysle certifikácie a nariadenia o pevnosti nadstavby v súlade s kódexom EN 12642 XL vydaným spoločnosťou TÜV NORD je pre potreby overenia jeho platnosti nutné vykonať kontrolu funkčnosti jednotlivých komponentov nadstavby a to v pravidelnom 1-ročnom intervale. Takúto prehliadku vykonávajú autorizované servisné strediská značky KÖGEL, ktorými je aj spoločnosť HOCHSTAFFL SLOVAKIA v Bratislave, resp. jeho pobočky v ostatných vybraných krajinách Európy. Uvedená servisná prehliadka pozostáva z výrobcom predpísanej kontroly niekoľkých desiatok pevnostných bodov na prednom čele, bočných plachtách, strešnej konštrukcii a zadných dverách. Detailne sa zaznamenáva a posudzuje prípadné jednotlivé fyzické poškodenie alebo každá zmena oproti dodanému štandardu. Vykonanie kontroly pevnosti nadstavby je následne zaznamenané podľa predpisov v príslušnej servisnej knižke vydanej k „XL certifikátu“ a slúži pre príslušné kontrolné orgány „doma“ alebo v zahraničí ako potvrdenie o splnení predpísaných štandardov normy DIN EN 12642 Code XL.

Prehliadku je možné vykonať samostatne, resp. zvýhodnene spolu s riadnou servisnou prehliadkou návesu, resp. jeho podvozku a komponentov.

Pre detailnejšie informácie alebo objednanie sa na prehliadku kontaktujte priamo prijímacieho technika na tel: +421 911 71 77 22, prípadne kontaktným formulárom na našej stránku tu.

Napísali o nás

Cestná doprava

Kässbohrer potvrdil vysoké ambície

 

Cestná doprava

Špicková technológia Kögel Cool - PurFerro quality

 
 

Téma

KÖGEL na prepravu kontajnerov

 

Rozhovor

Vysoko postavený cieľ

 

Reportáž

Kto vyhral nový náves KÖGEL Cargo-MAXX?

 

Cestná doprava

Kögel pre prepravu stavebných materiálov

 

Cestná doprava

Univerzálne služby cestným dopravcom

 

Cestná doprava

kogel predstavil eurotrailer

 

Cestná doprava

kogel obnovuje aktivity v turecku

 

IMPORTÉR v SR

  • KÖGEL
  • MENCI
  • HIPOCAR
  • KÄSSBOHRER
  • KRAKER

Servis / Diely / Predaj

HOCHSTAFFL, Kopčianska 90/C, Bratislava, SK / EU, 851 01
HOTLINE NONSTOP +421 911 717 788
Pondelok - Piatok: 7:00 - 19:00, Sobota: 7:00 - 13:00