Novinky

 • Hochstaffl na Facebooku

  Všetkých záujemcov o Novinky a informácie z denného života našej spoločnosti odkazujeme na našu stránku na Facebooku. Staňte sa naším fanúšikom a neujde Vám už žiadna novinka a ani zaujímavá fotka dopravnej techniky :-)

  Nájdete nás pod kontom @hochstafflslovakia  https://www.facebook.com/hochstafflslovakia/

 • Jedinečná technológia výroby návesov KRAKER K-force

  Jedinečná technológia výroby návesov KRAKER K-force zaručila, že toto vozidlo naložené 35 tonami zemiakov ostalo po nehode nepoškodené!

   

  Podľa informácií bolo na návese naložených 35 ton zemiakov a po dôslednej kontrole garančným servisným technikom Kraker vyšiel tento záver:

  vďaka nitovanej konštrukcií rámu a veľkému počtu priečnych nosníkov sa náves K-force neroztrhol a ani sa nič nepokrútilo – a to ani na podvozku a ani na nadstavbe. Dokonca ani v budúcnosti sa nedajú očakávať nedostatky spôsobené touto haváriou!  Pre bližší záujem o návesy Kraker nás neváhajte kontaktovať - máme aj skladom k odberu IHNEĎ! :-)

   

 • Kässbohrer elektronický vypúšťací automatizačný systém

  Elektronický vypúšťací automatizačný systém umožňuje vodičovi z bezpečnostnej vzdialenosti 6 metrov od samotného priestoru vypúšťania látok z cisterny realizovať si svoju prácu. Sekvenčné otváranie a zatváranie ventilov je uskutočňované automaticky, čo eleminuje riziko neotvorenia prvého ventilu. Samotný algoritmus, ktorý ovláda diaľkové ovládanie si vyvinul sám Kässbohrer.

 • KÖGEL Novum už u nás v ponuke k okamžitému odberu

  Spoločnosť Kögel postupne zavádza osvedčený nový vonkajší rám a nadstavbu pre svoje návesy Cargo, Mega a Light, ktoré sú už dobre známe a osvedčené modelom Kögel Lightplus. Ako súčasť zmeny generácie na NOVUM, návesy Kögel získajú ďalšie vylepšenia. NOVUM predstavuje nielen nový vonkajší rám a karosériu, ale aj novú optimálne koordinovanú modulárnu sústavu Kögel s optimalizovanými jednotnými zostavami a komponentmi. To tiež umožňuje dosiahnuť veľmi vysoký stupeň prispôsobenia vozidiel generácie NOVUM, s ktorými Kögel reaguje na najrôznejšie požiadavky trhu. A odteraz nájdete takto vybavené návesy aj priamo u nás k obhliadnutiu a samozrejme aj k okamžitému dodaniu!

  Pre bližšie dotazy a požiadavky nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať!

IMPORTÉR v SR

 • KRAKER
 • MENCI
 • HIPOCAR
 • WECON 
 • KÄSSBOHRER
 • MAX TRAILER 

Servis / Diely / Predaj

HOCHSTAFFL SLOVAKIA, Kopčianska 90/C, 851 01 Bratislava
HOTLINE NONSTOP +421 911 717 788
Pondelok - Piatok: 7:00 - 20:00, Sobota: 7:00 - 13:00