Detail produktu

KÖGEL box ISO

Kategória výrobku

Názov

KÖGEL box ISO

Katalógový kód výrobku:

NAKO00008

Popis

Skriňová nadstavba s ľahkou izoláciou
Robustný podvozok zložený zo stavebnice Kögel so svojími jednotlivými modulmi, konstrukčnými skupinami, sučasťami a vysokou kvalitou obstoja u všekých druhoch rámp. Skriňová nadstavba Kögel Box – PurFerro quality pozostává zo zdokonalenej, vysoko kvalitnej a účinnej penovej izolácie s nulovým obsahom látok škodlivých životnému prostrediu. Robustná povrchová oceľová vrstva sa ľahko udržuje a  jej vnútorná strana je naviac obtiahnutá fóliou z tvrdého PVC. 30 mm hrubé steny a 40 mm hrubá izolovaná strecha vlastnej výroby zaručujú perfektnú ochranu tovaru citlivého na zmeny teplôt. Dostatok svetla vo vnútornom priestore ľahko izolované skriňového návesu zaisťujú štyri vnútorné LED lampy zabudované v strope, s vypínačom vonku. 30 mm hrubá podlaha z viacvrstvových laminátových dosiek je dimenzovaná pre zaťaženie nápravy vysokozdvižného vozíku 7.200kg a už v sérii je pokrytá zadná čásť oceľovým štrukturovaným plechom. Kögel Box – PurFerro quality má naviac už v sériovej výbave certifikát o zaistení nákladu podľa normy DIN EN 12642 Code XL. 

Individuálna výbava
Kögel Box – PurFerro quality je k dispozícii samozrejme s celou radou možností individuálnej výbavy ako napríklad obehové vykurovanie, priebežná celkom zapustená kotevná koľajnica a mnoho ďalšej požadovanej výbavy pre rôzne oblasti použitia. Kögel Box – PurFerro quality, ktorý bol predstavený na výstave užitkových vozidiel IAA 2014 v Hanoveri, je pre dvojpodlažnú nakládku vybavený vodiacími koľajnicami a 23 nosníkmi, každý s nostnosťou 1.000 kilogramov. Vďaka tomu je umožnená variabilná etážová nakládka až 33 europaletami s maximálnou hmotnosťou 670 kg na jednu paletu. Náves je možné vybaviť namiesto klasických zadných dverí pre rýchlu prekládku kusového tovaru aj namontovanou priestorovo úspornou mechanickou roletou.

Povrchová vrstva KTL: trvalá ochrana proti korozi
Aj u Kögel Box – PurFerro quality je celý rám vozidla trvalo chránený proti korózii prostrednictvom nanokeramickej technológie a povrchovej vrstvy KTL s finálnou vrstvou laku odolnému proti UV žiareniu.

 

Špecifikácia

Možné voliteľné varianty v prevedeniach:

  • Vybavenie pre prepravu papieru:  disponuje štyrmi pozdĺžnymi koľajnicami s integrovanými otvormi pre zaistenie nákladu (roliek papiera) pomocou zaisťovacích klinov a možnosťou jednoduchej manipulácie
  • Vybavenie pre prepravu odevov: Dierované plechy pre šatové alebo rozperné tyče
  • Individuálne balíky pre zaistenie čiastkového nákladu a varianty vybavenia

Cena bez DPH

na vyžiadanie

Poznámka

 

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú bez DPH

Napísali o nás

Cestná doprava

Kässbohrer potvrdil vysoké ambície

 

Cestná doprava

Špicková technológia Kögel Cool - PurFerro quality

 
 

Téma

KÖGEL na prepravu kontajnerov

 

Rozhovor

Vysoko postavený cieľ

 

Reportáž

Kto vyhral nový náves KÖGEL Cargo-MAXX?

 

Cestná doprava

Kögel pre prepravu stavebných materiálov

 

Cestná doprava

Univerzálne služby cestným dopravcom

 

Cestná doprava

kogel predstavil eurotrailer

 

Cestná doprava

kogel obnovuje aktivity v turecku

 

IMPORTÉR v SR

  • KÖGEL
  • MENCI
  • HIPOCAR
  • KÄSSBOHRER
  • KRAKER

Servis / Diely / Predaj

HOCHSTAFFL, Kopčianska 90/C, Bratislava, SK / EU, 851 01
HOTLINE NONSTOP +421 911 717 788
Pondelok - Piatok: 7:00 - 19:00, Sobota: 7:00 - 13:00