Náhradné diely Hochstaffl

Originálne diely  za výhodné ceny a do 24 hodín !
Oddelenie „Náhradných dielov“ Vám ponúka viac ako 2500 rôznych dielov skladom. Dobrý partner vždy ponúka iba kvalitné produkty, ktoré nájdete u nás v Bratislave.

U nás nájdete diely pre Vaše návesy KÖGEL, MENCI, HIPOCAR, KRAKER, WECON, SCHMITZ, MAXX -TRAILER ,SCHWARZMULLER, ako aj originálne diely brzdových systémov SAF HOLLAND, BPW, diely elektrických a vzduchových systémov WABCO a HALDEX,KNORR- BREMSE diely pre posuvné podlahy CARGOFLOOR a svetelný program značiek HELLA a ASPOECK.

Kolektív „Náhradných dielov“ Vám vždy ochotne poradí, takže nás neváhajte kontaktovať na našich telefónnych číslach alebo emailom, resp. vyskúšajte náš e-shop https://www.trailershop.sk/

Sme   autorizovaný  servisný  partner  značiek

 

 

Sortiment náhradných dielov

 

 

 

Kontaktujte nás

 

Infolinka

 

Neváhajte nás kontaktovať s požiadavkou ohľadne správnosti a dostupnosti náhradných dielov pre akýkoľvek Váš náves alebo príves.

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 7:00 do 19:00 a v sobotu od 7:00 do 13:00.

Dodanie

 

Takmer 100% všetkých bežne potrebných a najčastejšie kupovaných dielov pre Váš náves KÖGEL máme okamžite skladom k osobnému odberu, prípadne odoslaniu.

Ostatné zabezpečujeme do 24, resp. 48 hodín.

Kvalita

 

Ponúkame výlučne originálne náhradne diely popredných výrobcov, ktoré garantujú špičkovú kvalitu a tým zabezpečujú funkcionalitu Vášho návesu v každom čase na každej ceste.

 

Náhradné diely

IMPORTÉR v SR

  • KRAKER
  • MENCI
  • HIPOCAR
  • WECON 
  • KÄSSBOHRER
  • MAX TRAILER 

Servis / Diely / Predaj

HOCHSTAFFL SLOVAKIA, Kopčianska 90/C, 851 01 Bratislava
HOTLINE NONSTOP +421 911 717 788
Pondelok - Piatok: 7:00 - 20:00, Sobota: 7:00 - 13:00